285 milliárd forintot vesztett eddig az orosz földgázszerződésen Magyarország – ezt a Népszava számolta ki az Eurostat adataiból. A lap szerint novemberben 11 tagállam vett földgázt Moszkvától: a litvánok, az észtek, a belgák, a görögök, a spanyolok, a bolgárok, a hollandok és az olaszok is olcsóbban kapták, mint Magyarország. Az Egyenes Beszéd vendége Felsmann Balázs kutató, aRegionális Energiagazdasági Kutatóközpont kutató főmunkatársa.
Az interjú visszanézhető az ATV youtube oldalán.




