Események / Sajtómegjelenések
Miből lesz 2030-ra 50 százalékkal nagyobb áramtermelésünk? Szerintem semmibőlPodcastFeltöltve: 2023. június 23.

Felsmann Balázs, a Regionális Energiagazdasági Kutatóközpont főmunkatársa járt a héten a Telex stúdiójában. Brückner Gergővel átbeszéltek szinte mindent, ami fontos és energetika, a podcastban néhány héttel ezelőtt vendégeskedő Lantos Csaba energiaügyi miniszter állításaira is kitérve.

A beszélgetés meghallgatható a Telex podcastjai között.